Banka Temizliği

Firmamız tarafından sunulan banka temizliği hizmeti, firmamızın temizlik deneyimi ve uzmanlığı ile temizlik talep eden finans kurumunun kurallarının harmanlanması ile sunulmaktadır. Bu sayede hem kurumun çalışanları ve müşterileri temizlik işleminden olumsuz etkilenmemekte hem de ortamda yeterli hijyen ve düzenin sağlanması sebebiyle herkes için memnuniyet sağlanmaktadır. Banka temizliği yapılırken iç ve dış temizlik olmak üzere iki temel uygulama yapılmaktadır.

Buna göre kurumun iç kısmında çalışanların bulunduğu alanlar ile müşterilerin kullandığı kısımlar dikkatle temizlenmektedir. Özellikle bekleme alanındaki koltukların ve çalışan ile müşterinin temas ettiği işlem masalarının temizlenmesi hijyenik banka temizliği açısından önemli bir konudur. Bu kısımlar çok sayıda kişinin temas etmiş olması nedeniyle etkili bir malzeme ile günlük olarak temizlenmelidir.

Temizlik sırasında, kurumun temel çalışma araçları olan teknolojik cihazlara zarar verilmemesi için bu kısımlarda özel yöntem ve malzemeler kullanılmaktadır. Ayrıca dosyaların konulduğu dolaplar da temizlenmekte ve bu sırada belgelere herhangi bir zarar verilmemesi için özenli bir çalışma yürütülmektedir.

Bu noktada banka temizliği yapılırken gizliliği olan belge ve dosyalar konusunda kurumun belirlediği ölçütlere göre hareket edilmektedir.Bu işlemlerin bir başka boyutunu da cepheler ve seramik yüzeyler oluşturmaktadır.

Bu kurumlar genellikle yüksek camlı dış cephelere ve parlak zemin kaplamalarına sahip olduğundan banka temizliği kapsamında camların temizlenmesi ve yerlerin sürekli temiz kalacak şekilde temizlenmesi de önemlidir.

Neden Yalova Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, banka temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Banka Temizliği Fiyatı
  • Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Banka Temizliği Fiyatları

Banka temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak Banka büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak Banka çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türünde ev temizliği fiyatını etkilemektedir.

Yalova temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Banka temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Yalova Temizlikte…

Sizde profesyonel Banka temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.