Otel Temizliği

Temizlik hizmeti konusunda her anlamda hizmet veren firmamız otel temizliği konusunda da diğer alanlarda gösterdiği titizliği göstermektedir.

Bu hizmet kapsamında son derece detaylı bir çalışma gerçekleştiren personellerimiz Yalova otel temizliği konusunda büyük bir titizlik göstermektedir.

Yalova’da turizmin gelişmesiyle birlikte otellere rağbet de artmaktadır. Bir müşterinin bir oteli ikinci defa tercih etmesinin en büyük nedeninin bu otelin son derece temiz ve düzenli bir mekân olması olmalıdır.

Bu otellerde sadece lobinin değil arka planda bulunan mutfak ve lavabo kısımlarının da son derece temiz olmasına özen gösterilmelidir.

Neden Yalova Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, otel temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Otel Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Otel Temizliği Fiyatları

Profesyonel kadromuz ve üstün performanslı cihazlarımız ile verdiğimiz temizlik hizmetinde en ince ayrıntılar dikkate alınmaktadır. Otel odalarında hijyen sağlamak, ancak detaylara önem vererek gerçekleşir.
Otel temizliği işlerinde son teknolojiye göre düzenlenmiş ekipman ve kimyasallarımız ile işi hızlı,hijyenik ve güvenli şekilde sonuçlandırırız. İşletmelerinizin ihtiyaçları doğrultusunda temizlik programlarımızı uygularken, konusunda iyi yetişmiş personelleri ile sizlere en kaliteli hizmeti sunar.

Sizde profesyonel Otel temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.