Yalı Temizliği

Firmamız; tecrübeli temizlik personelleri ile yalınız da, temizlik sırasında gereken titizlik ve özeni gösterir. Kırılabilecek, çizilebilecek veya antik değer taşıyan eşyalarınızın temizlik esnasında hasar görmemesine özenle dikkat edip, sizlere kaliteli, temizlik ve güveni bir arada sunmaktadır. Deneyimli personellerimiz ve kullandığımız malzemelerin kalitesi sayesinde her ayrıntı en ince noktasına kadar temizlenmektedir.

İnşaat işlemi bitmiş, kullanıma hazır hale gelmiş olan yalınızın temizliği en ince detaylarına kadar yapılır. Binanın büyüklüğü ve yapısı fark etmeden her ihtiyaç duyduğunuzda size güvenli hizmeti sunmaktan gurur duyarız. Hem inşaat sonrası genel temizlik hem de yerleşmiş olan mevcut bina temizliğinde duruma uygun donanımlarla yanınızdayız.

Henüz yeni inşaatı bitmiş yerlerde yalı temizliği yaparken özellikle inşaattan dolayı kalan her şeyi derinlemesine inceler ve yok ederiz. Temel aşamayı sağlam olarak yaparız ki ondan sonra yapılan her ince temizlik kendini göstersin. Hijyen koşulları tam olsun. Ayrıca yalıdaki her malzemenin yapısına uygun ve kaliteli temizlik ürünleri kullanırız. Bu sayede hem doğru temizlik işlemi uygulanmış olur hem de hiçbir madde zarar görmez. Çünkü yapısına uygun olup olmadığına bakılmaksızın kullanılan temizlik malzemeleri faydadan çok zarar sağlamaktadır. Firmamız bu noktadaki hassasiyeti sayesinde hem hijyeni tam olarak sağlar hem de sizi gereksiz yere masrafa sokacak zorluklar çıkarmaz.

Kaliteli ve güvenilir yalı temizliği için sektördeki uzman yapımızla siz değerli müşterilerimizin her zaman hizmetindeyiz. Yaşam alanlarınızın rahat bir yere dönüşmesi ve sağlığınızı tehdit etmemesi için her daim profesyonel şekilde çalışmaktayız. Siz ve sevdikleriniz için sağlıklı alanlar yaratmak bizim işimizdir. Sektördeki başarımız ve sürekli zirveye tırmanışımız yaptığımız işe duyduğumuz sevgi ve saygıdır. Kendi yaşam alanlarımızın temizliğinde nasıl hassas bir bilinç teysek müşterilerimizin yaşam alanlarında da aynı bilinç içindeyiz. Bu sayede hem biz hem de müşterilerimiz kazanmaktadır. Temizlik ile ilgili her konu ve detay bizim güvencemizdedir. Sizler bu profesyonel işin sonucunda ulaştığınız rahatlığın ve ferahlığın tadını çıkarın.

Neden Yalova Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, yalı temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Yalı Temizlik Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Yalı Temizliği Fiyatları

Yalı temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak Yalı büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak yalının çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türü de yalı temizliği fiyatını etkilemektedir.

Yalova temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Ev temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Yalova Temizlikte..

Sizde profesyonel Yalı temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.