Hakkımızda

Şirket Tarihçesi

Firmamız Hakkında

Bizi mesleki hayatımızda yalnız bırakmayan kurumsal ve ferdi müşterilerimize müteşekkiriz

Yalova Temizlik, hizmet sektöründe 2012 yılından beri edinmiş olduğu tecrübe ve bilgisiyle, alanında uzmanlaşmış kadrosuyla günümüz teknolojisini yakından takip ederek, sektördeki saygın ve belirgin yerini almıştır.

Yalova Temizlik firması olarak biz de temizlikte uzman olduğumuza inanıyoruz.
Her işte bir incelik olduğu gibi temizlik işinde de incelikleri görüp, sizler farkında olmadan en ince temizliği yapıyoruz.
Deneyimli, güler yüzlü, işini seven ve planlı çalışan elemanlarımız var. Unutmayın bizim için en önemli hedef müşteri memnuniyetidir.
Temizlik konusunda asla dert edinmeyecek, bu işi profesyonellere yaptırmış olacaksınız.

VİZYONUMUZ

Yalova Temizlik firması, zamanın gereklerine uygun, hijyen kurallarına uyan, kaliteyi benimsemiş şekilde hizmet sunmaktadır.
Zaman geçtikçe sektörün köklü firmaları arasında yerimizi almayı ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı hedeflemektedir.

MİSYONUMUZ

Siz müşterilerimizin evini, ofisini, cafesini, gündelik temizlik alanındaki tüm temizlik işlerini sizlere refah ve temiz ortamlar sunmak misyonumuzun en önemli parçasıdır.

7/24 Müşteri Destek Hattı

0553 478 00 39

Yalova Temizlik şirketi olarak ev, apartman, yazlık, ofis, inşaat sonrası, villa, yalı, camii, okul, dershane ve yat temizliği hizmetleri konusunda uzmanlaşmış ticari bir temizlik şirketidir.Tüm temizlik ihtiyaçlarınızda size yardımcı olalım!

100

HİZMET POLİTİKASI

9000

BİNA TEMİZLENMİŞ

7000

MEMNUN MÜŞTERİ

5000

OFİS TEMİZLİĞİ

Güvenilir ve Referanslı

Sizden Gelen Yorumlar

Fikirleriniz çalışmalarımıza değer katıyor.

Temizlik sektöründe bulunduğumuz döneme kadar 100 den fazla referans sağlayarak müşterilerinin güvenini kazanmış ve kartvizitini büyük firmalar içerisinde yerleştirmiştir.

Referanslarımız ve Çözüm Ortaklarımız

Yalova genelinde birçok firma temizlik hizmetlerinde bizi tercih etti. Her birine kaliteli ve güvenilir hizmetlerimizi sürdürme gayretindeyiz. Bizi tercih ettikleri için teşekkür ediyoruz.