Apartman Temizliği

Apartmanların tüm temizlik ihtiyaçlarını profesyonel hizmet anlayışıyla ve son derece titiz çalışarak karşılayan firmamız harcamaları düşünmeye gerek bırakmayan, makul fiyatlı apartman temizliği hizmetleriyle bir telefon kadar yakınınızda. Merdivenlerin ve apartman girişinin düzenli temizlenmesi için kapıcı çalıştırma ve tek kişinin becerisine mahkûm kalmaya son veren apartman temizlik hizmetleri sunan ekibimiz, temizlik için geldiği apartman sakinlerinden hiçbir ekipman veya temizlik ürünü talep etmez.

Temizlik işleminde ihtiyaç duyulan tüm donanım ve temizlik ürünlerini yanında getiren ekibimiz, böylelikle zaman kaybetmeden önceden planlandığı şekilde apartmanının temizliğine başlar. Bu işlemlerde merdiven temizliği gibi rutin işlerin yanı sıra apartman girişindeki tüm cam yüzeyler, merdiven korkulukları, asansörün içi ve dışı, sayaç ve panolar silinir ayrıca tavan ve duvarlardaki örümcek ağları da alınır.

Sizin belirlediğiniz günlerde ve zaman aralığında gelerek, oyalanmadan işe koyulan ekibimizde apartmanın büyüklüğüne ve verilecek hizmete göre her zaman yeterli sayıda temizlik elemanı bulunur ve böylelikle işin en kısa sürede tamamlanması sağlanır.

Neden Yalova Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, apartman temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Apartman Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Apartman Temizliği Fiyatları

Apartman temizliği fiyatları, temizlik yapılacak apartmanınızın büyüklüğü, kat sayısı ve daire sayısına göre değişmektedir.

Size özel sunacağımız avantajları fiyatlar için hemen teklif isteyin!  Sizde apartmanınızda temizlik hizmeti ile mutluluğu yaşayın.

Sizde profesyonel Apartman temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.