Dış Cephe ve Cam Temizliği

Oturduğunuz yada çalıştığınız rezidans, plaza, iş merkezi ve kulelerin dış cephe temizliği firmamız tarafından itina ile yapılmaktadır. Dış Cephe temizliği hafife alınacak ve herkesin yapabileceği bir iş değildir. Yalova Temizlik olarak dış cephe temizliğinde alanında uzman, iş güvenlik uzmanımız tarafından sürekli eğitim alarak çalışan ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Birçok firma iş güvenliği eğitimi almamış, hatta iş güvenliği uzmanı olmayan, kurumsallıktan uzak ve yanlış ürünler kullanarak hizmet vermektedir. Dış Cephe temizliğinde risk büyük olduğu için yapılacak en ufak hata kişinin canına mal olabilir.

Kurumsal firma olarak siz değerli yönetici ve iş yeri sahiplerinin Dış cephe temizliği için seçim yaparken fiyat araştırması yanında, firmaların portföy ve ekibini incelemeniz önem arz etmektedir. Dış Cephe temizliği genellikle binaların Temizlik Asansörü ile yapıldığı gibi, dışarıdan vinç yardımı ile de yapılabilmektedir.

Neden Yalova Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, dış cephe temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Dış Cephe Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Dış Cephe Temizliği Fiyatları

Dış Cephe temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak bina, plaza, kule, rezidans vb yapının büyüklüğü, kat sayısı, ve temizlik yapılacak alan büyüklüğüne göre değişmektedir. Temizlik yapılacak Cephe nin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türüde Dış Cephe temizliği fiyatını etkilemektedir. Yalova temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Cephe temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Yalova Temizlikte..

Sizde profesyonel Dış Cephe ve Cam temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.