Ev Temizliği

Kaliteyi ön planda tutan ve güler yüzlü ekibiyle tüm hijyen beklentilerini karşılayacak titizlikle ev temizliği hizmetleri sunan firmamız, insan sağlığına ve çevreye zarar vermeyen temizlik ürünleri kullanmaktadır. İnşaat sonrası yaşam alanlarının temizliğinden gündelik temizlik ihtiyaçlarının memnuniyet garantili karşılanmasına kadar ev temizliği hizmetleri konusunda her ihtiyaca çözüm sunuyor, tamamı profesyonellerden oluşan ekibimizde Yalova’ın tamamına servis veriyoruz.

Çalışanlardan çocuklu ailelere herkesin temizlik ve hijyen beklentilerini karşılayacak kadar titiz bir hizmet anlayışına sahip olan şirketimiz ayrıca fiyat konusundaki beklentileri de önemsemektedir. Cep yakan harcamalar yapılmasını gerektiren ev temizliği firmaları aksine şirketimiz her bütçeye uygun fiyat seçeneklerine sahip temizlik hizmetleri sunmaktadır.

Neden Yalova Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, Ev temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

  • Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
  • 7/24 Destek
  • En Uygun Ev Temizliği Fiyatı
  • Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
  • Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
  • 2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Ev Temizliği Fiyatları

Ev temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak Evin büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak Evin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türünde ev temizliği fiyatını etkilemektedir.

Yalova temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Ev temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Yalova Temizlikte…

Sizde profesyonel Ev temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.