Ofis ve Büro Temizliği

Ofis, iş yeri ve büro temizliği alanlarında deneyimli elemanlarla kaliteli malzemeyi kullanan temizlik alanında %100 hijyen parolasıyla hareket eden firmamız Yalova’nın her yerine Ofis ve Büro Temizliği Hizmeti götürmektedir. Ofis Temizliğinde kalite ve sizin standartlarınıza uygun hizmet sunan firmamız 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Büro Temizliğinde kullandığımız temizlik araç ve gereçlerinde canlı sağlığına etki edebilecek yan etkileri olan kimyasallar kullanmamakla beraber, doğal ve etkili ürünler kullanmaktadır.

Neden Yalova Temizlik ?

Firmamız gerekli titizliğe sahip, ofis ve büro temizlik işlemlerinde alanında son derece tecrübeli kişilerdir. Bunun dışında bizi tercih etmeniz için sebepler,

Önceliğimiz %100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Destek
En Uygun Ofis ve Büro Temizliği Fiyatı
Bitkisel ve Sağlıklı ürünler
Alanında Uzman, Güler yüzlü Personel
2012 yılından beri edinmiş olduğu Sektör Tecrübemiz

Ofis Temizliği Fiyatları

Ofis temizliği fiyatları, Temizlik yapılacak ofisin büyüklüğü, oda sayısı, kapı ve pencere sayısına göre değişmektedir. Temizlik yapılacak ofisin çalışma koşulları, temizlik yapılacak saatler, temizliğin türüde iş yeri temizliği fiyatını etkilemektedir.

Yalova temizlik olarak daima en uygun fiyata en yüksek kalitede temizlik hizmeti vermekteyiz. Büro temizliği fiyatları ne olursa olsun, en uygun fiyat garantisi Yalova Temizlikte..

Sizde profesyonel Ofis ve Büro temizliğinden yararlanmak isterseniz bizleri arayabilirsiniz. Sizde kısa sürede içerisinde istediğiniz özelliklere sahip elemanlarımız burada sizleri beklemektedir.